TrenkTuras - jau daugiau nei žygis!

TrenkTuras renginiai imonems cover

TrenkTuras - jau daugiau nei žygis!

Renginių organizatorė

Daiva Rauktytė

Aš padėsiu suplanuoti ir įgyvendinti jūsų įmonės renginį!

Užaugusi ir sukaupusi patirtį bei patikimų partnerių ratą, TrenkTuro komanda padės įgyvendinti ir kitų formatų renginius: 

  • Vasaros/žiemos renginiai, 
  • Komandos formavimas, 
  • Objektų atidarymai,
  • Darbostogos,
  • Kelionės į užsienį.

Visiems norams, lūkesčiams ir svajonėms išsiaiškinti kviečiu pasikalbėti.

[email protected] arba +370 612 84 671

ĮMONĖS, KURIOMS „TRENKTURAS” ORGANIZAVO RENGINĮ

DOVANŲ KUPONAI

Nustebinkite savo darbuotojus ar klientus išskirtine sveikatinančia dovana!

SU KOLEKTYVU MASINIAME ŽYGYJE

Tikime komandinio augimo, emocinės gerovės stiprinimo ir nuotykių galia minant pasirinktus maršrutus kartu. Su savo kolegomis žygiavimo malonumą gamtoje galite patirti masiniuose „Trenkturo” žygiuose.

Kiekviena atsakinga įmonė kuria savo darbuotojų gerovės programas. Kviečiame atrasti žygiavimą su „TrenkTuru” ir plėsti sveikatos stiprinimo bei kokybiško aktyvaus poilsio galimybes jūsų organizacijoje. Galite nustebti, kaip žygiavimas gamtoje prisideda prie darbuotojų produktyvumo ir efektyvumo darbe didinimo.

Suburkite savo įmonės komandą, apsirenkite firminiais marškinėliais bei pasidžiaukite savo organizacijos stiprybe tarp kitų žygeivių, kurių kaskart susirenka nuo 4 iki 7 tūkstančių!

Registracija į renginį vyksta šioje svetainėje, nepamirškite nuroyti komandos pavadinimo. Komandų iššūkius komandinėje įskaitoje užkuria aktyvaus laisvalaikio aprangos ekspertai „Hiatus”.

Įmonei vienu pirkimu įsigyjant ir apmokant bilietus, taikomos nuolaidos nuo tą dieną galiojančios pilnos bilieto kainos:

20 ir daugiau bilietų -10% nuolaida;

50 ir daugiau bilietų -15% nuolaida;

100 ir daugiau bilietų -20% nuolaida;

150 ir daugiau bilietų -25% nuolaida

Norint įsigyti bilietus su nuolaida, kreipkitės [email protected]

PARTNERYSTĖ SU TRENKTURU

Kartu su partneriais ir rėmėjais „Trenkturo” žygiuose sukuriame nepamirštamas žygeivių patirtis. Vertiname gamtą mylinčius ir tausojančius, kuo sveikesnę produkciją pristatančius ar paslaugas teikiančius, tvarumo principais veikiančius prekės ženklus. Jeigu ir jums aktyvus poilsis prie širdies bei norite kartu patirti kilometrinius nuotykius, galbūt mums pakeliui. 

Plačios galimybės prisidėti prie „Trenkturo” masiniuose renginiuose, SOLO žygiavimo iššūkiuose bei kituose projektuose. Kartu rasime būdų, kaip jūsų prekės ženklas prabiltų TrenkTuro renginiuose. 

Tapti „Trenkturo” partneriu ar rėmėju – tai tapti neatsiejama gausios žygeivių bendruomenės dalimi, kuri palydi, pasitinka ir įkvepia žygeivius jų kilometruose. O su partnerių kuriama verte žygeiviai susipažįsta ne tik renginio dieną, bet įvairiais komunikacijos kanalais gerokai anksčiau. 

Dėl partnerystės ar rėmimo rašykite [email protected]

Mūsų partneriai

> HIATUS nuo 2017 m.

> ACTIVUS